Kompresory pro TČ

13.4.2020

Kompresor scroll

Scroll120  Rotační kompresor

Rotacni140  Pístový kompresor

Pistovy140Připojovací hadice tepelného čerpadla

Naše tepelná čerpadla mají vývody standardně provedena jako vývody s 5/4" vnějším závitem. Tyto vývody jsou umístěny na zadní stěně TČ a jsou určeny pro připojení mosazným půlšroubením s plochým těsněním, doplněným mosazným kolenem 1". Na toto koleno se přišroubuje hadicová koncovka s převlečnou maticí s 1" závitem pro hadici se světlostí 25mm. Na koncovky se nasadí hadice s vnějším průměrem 32mm a se světlostí 25mm. Hadice je z chemicky a teplotně odolného materiálu, určeného pro chladicí kapaliny. Materál EPDM představuje směs etylen-propylen-dienového kaučuku. Tento syntetický kaučuk se vyznačuje vysokou odolností proti stárnutí, nepříznivým povětrnostním vlivům, teplu, ozónu či chemikáliím. Používá se i jako velice kvalitní těsnící materiál. Na hadicových koncovkách se zajistí celonerezovými hadicovými sponami. Víc je zřejmé z obrázků. Sadu všech dílů najdete v eshopu pod názvem Připojovací sada pro kapalinové okruhy TČ.

Díky hadicovému připojení není důležité, kde přesně jsou umístěny vývody primárního a sekundárního ohruhu v domě u TČ, délka hadice se lehce přizpůsobí a díky připojení pomocí půlšroubení a plochému těsnění se vývod s kolenem natočí a dotáhne. Naše TČ jsou standardně postavena na základně se 4 otočnými kolečky 80mm, takže hadice se snadno připojí a s TČ se pak popojede ke zdi.

A. Žeravík

Praktické připojení TČ nebo stavebnice TČ k systému


 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | diskuzní fórum

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.