Kompresory pro TČ

13.4.2020

Kompresor scroll

Scroll120  Rotační kompresor

Rotacni140  Pístový kompresor

Pistovy140MIMOŘÁDNÁ CENOVÁ AKCE - TČ LEDEN 2023

Vážení zákazníci a příznivci tepelných čerpadel, máme zde k okamžitému odběru tuto sestavu tepelného čerpadla:

Stavebnice tepelného čerpadla voda-voda ETX-C61WW s výkonem 12kW. Jde o funkční tepelné čerpadlo voda-voda, bez krytů a bez elektrického rozvaděče. Má třífázový kompresor scroll typu ZW61KA, vyvinutý fy Copeland speciálně pro tepelná čerpadla. Primární výměník-výparník je "krabicového" typu. Má teplosměnné trubky z titanu, titanový meandr, to jsou ty trubky, které přicházejí do styku s vodou ze studny. Je tedy velice chemicky odolný. Voda proudí kanálky z plastu kolem trubek. Kromě to jej lze snadno rozebrat a vyčistit, viz obrázky. Zadní víko upevněné šrouby M8 se jednoduše sundá, aniž by to mělo vliv na okruh chladiva. Výměník má pro vodu vývody s vnějšími závity 6/4" na ploché těsnění, jsou tam i jímky pro teplotní čidla o průměru 6mm. Velikost rámu TČ je (570x570x1000)mm.


V případě vážného zájmu o tuto sestavu je možné ji dokončit do podoby hotového TČ včetně el. rozvaděče. Ceníková cena samotné funkční stavebnice je 106.000,- Kč s DPH, tato mimořádná cena je 89.900,-Kč s DPH. 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | diskuzní fórum

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.