Kompresory pro TČ

13.4.2020

Kompresor scroll

Scroll120  Rotační kompresor

Rotacni140  Pístový kompresor

Pistovy140Ceny hotových kompletních tepelných čerpadel ETX, platné od 1.9.2022

Ceník ke stažení, platný pro nové objednávky od 1.9.2022: Ceny TČ od 1.9.2022

Naše TČ jsou zapsána v Seznamu výrobků a technologií SFŽP NZÚ (2021-2030) viz níže.

Elektrický rozvaděč obsahuje regulátor ETX-TC, softstarter ABB nebo El_rozvadec-nahledDanfoss, detektor sledu fází a podpětí sítě, jističe, relé HDO a stykače. Na dolním krytu skříně TČ jsou 4 otočná gumová kolečka o průměru 80mm. TČ jsou jako nízkoteplotní zařazena do energetické třídy A++, jako vysokoteplotní pak do třídy A+. Doporučené volitelné doplňky (jako například vodoměry pro měření a hlídání průtoků kapalin s impulzním výstupem 1 puls/litr, připojovací hadice s koncovkami, rozdělovače atd.) vám budou nabídnuty při zaslání nabídky, která následuje vždy, když o TČ projevíte zájem. Najdete je i v našem e-shopu. Na přání lze zapojení a regulátor TČ upravit pro ohřev TUV a rozvaděč ještě doplnit regulátorem směšovacího ventilu podlahového topení typu ETX-ERS. Jde o HW stejný regulátor, jako u TČ, má jen jiný SW (na obrázku vpravo je osazen), návod a elektrické zapojení je zde: Návod ETX-ERS.

Rozměry skříně tepelných čerpadel jsou obvykle (500x500x800)mm (š,h,v), vyšší výkony pak (570x570x1000)mm. Kolečka pak skutečnou výšku zvětší asi o 80mm.

Tepelná čerpadla ETX-xxG jsou registrovaná u Státního fondu životního prostředí, kódy SVT jsou v tabulce, odkaz na stránky SFŽP je zde:

Seznam výrobků a technologií- stránky SFŽP   Zadáte-li číselný kód SVT, TČ najde se konkrétní TČ. Zadáte-li IČ 60381370 nebo výrobce ELTEX electronic, zobrazí se všechna naše TČ.           

                

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | diskuzní fórum

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.