Kompresory pro TČ

13.4.2020

Kompresor scroll

Scroll120  Rotační kompresor

Rotacni140  Pístový kompresor

Pistovy140Ceny hotových kompletních tepelných čerpadel ETX, platné do 31.8.2023

Ceník ke stažení, platný pro nové objednávky až do 31.8.2023: Ceny TČ od 1.9.2022

Mimořádná nabídka TČ ETX-06G s jednofázovým kompresorem

Naše TČ jsou zapsána v Seznamu výrobků a technologií SFŽP NZÚ (2021-2030) viz níže.

Elektrický rozvaděč obsahuje regulátor ETX-TC, softstarter ABB nebo El_rozvadec-nahledDanfoss, detektor sledu fází a podpětí sítě, jističe, relé HDO a stykače. Na dolním krytu skříně TČ jsou 4 otočná gumová kolečka o průměru 80mm. TČ jsou jako nízkoteplotní zařazena do energetické třídy A++, jako vysokoteplotní pak do třídy A+. Doporučené volitelné doplňky (jako například vodoměry pro měření a hlídání průtoků kapalin s impulzním výstupem 1 puls/litr, připojovací hadice s koncovkami, rozdělovače atd.) vám budou nabídnuty při zaslání nabídky, která následuje vždy, když o TČ projevíte zájem. Najdete je i v našem e-shopu. Na přání lze zapojení a regulátor TČ upravit pro ohřev TUV a rozvaděč ještě doplnit regulátorem směšovacího ventilu podlahového topení typu ETX-ERS. Jde o HW stejný regulátor, jako u TČ, má jen jiný SW (na obrázku vpravo je osazen), návod a elektrické zapojení je zde: Návod ETX-ERS.

Rozměry skříně tepelných čerpadel jsou obvykle (500x500x800)mm (š,h,v), vyšší výkony pak (570x570x1000)mm. Kolečka pak skutečnou výšku zvětší asi o 80mm.

Tepelná čerpadla ETX-xxG jsou registrovaná u Státního fondu životního prostředí, kódy SVT jsou v tabulce, odkaz na stránky SFŽP je zde:

Seznam výrobků a technologií- stránky SFŽP   Zadáte-li číselný kód SVT, TČ najde se konkrétní TČ. Zadáte-li IČ 60381370 nebo výrobce ELTEX electronic, zobrazí se všechna naše TČ.           

                

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | diskuzní fórum

xTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.